2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AÇILIŞI VE ORYANTASYON HAFTASI

 • 23 Sep 2019

2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AÇILIŞI VE ORYANTASYON HAFTASI....

Devamı

Merkezi Yerleştirme Puanı ile Yatay Geçiş(Ek 1 Madde) Sonuçları

 • 12 Sep 2019

ek 1 madde

Devamı

Öğrenci İşleri Rehber Robot Projesi

 • 10 Sep 2019

Öğrenci İşleri Rehber

Devamı

Derslerimizde 3-Boyutlu yazıcı kullanılmaya başlanmıştır.

 • 09 Sep 2019

İşletme Fakültemiz Üretim Yönetimi Anabilim Dalı derslerinde uygulamalı eğitim maksadıyla Endüstri/Sanayi 4.0 ana teknolojilerinden biri olan 3-Boyutlu yazıcı kullanılmaya başlanmıştır.

Devamı

Yabancı Dil Yeterlilik Sınav Sonuçları Hk.

 • 02 Sep 2019

Sınav Sonuçları Hk.

Devamı

Hoş Geldiniz...

 • 06 Aug 2019

2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçları açıklandı. Fakültemizi tercih eden ve lisans programlarımıza yerleşen siz değerli öğrencilerimizi tebrik ediyor, Marmara İşletme'ye hoş geldiniz diyoruz.

Devamı

2019-2020 Güz Yarıyılı Kurum İçi ve Kurumlararası Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

 • 02 Aug 2019

2019-2020 Güz Yarıyılı Kurum İçi ve Kurumlararası Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları...

Devamı

Kurumlararası ve Kurum içi Yatay Geçiş

 • 17 Jul 2019

Kurum içi

Devamı

İKİNCİ EĞİTİM PROGRAMI YÜZDE ON LİSTESİ

 • 17 Jul 2019

BAŞARI ORTALAMASINA GÖRE

Devamı

2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni

 • 12 Jul 2019

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezuniyet Töreni 28 Haziran 2019 tarihinde İşletme, İşletme İkinci Öğretim, İşletme (Almanca), İşletme İngilizce ve İşletme Enformatiği (Almanca) bölümlerinden 504 mezunumuzun ve ailelerinin katılımı ile Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Devamı

Öğretim Üyelerimizin Editörlüğünde Hazırlanan “Behavioral Finance” Kitabı Yayınlandı

 • 08 Jul 2019

Öğretim Üyelerimizin Editörlüüğünde “Behavioral Finance” Kitabı yayınlandı

Devamı

Doç. Dr. Seçil BAL TAŞTAN “Honorary Distinction” ödülüne layık görülmüştür.

 • 31 May 2019

Doç. Dr. Seçil BAL TAŞTAN “Honorary Distinction” ödülüne layık görülmüştür...

Devamı

Kadın Futsal Takımımız'dan 39. Boğaziçi Sports Fest'te 3.'lük Derecesi

 • 30 May 2019

İşletme Bölümü Arş. Gör. Onur Erişen yönetimindeki İşletme Fakültesi Kadın Futsal Takımımız 9-12 Mayıs tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi tarafından düzenlenen ve yaklaşık 40 ülkeden 1000 üniversite öğrencisi sporcunun katıldığı 39.Boğaziçi Sports Fest Turnuvasında 3.’lük elde etti.

Devamı

SSCI’de Listelenen Dergilerde Nasıl Yayın Yapılır? Konulu Seminer Düzenlendi

 • 29 May 2019

İşletme Fakültesi ev sahipliğinde SSCI’de Listelenen Dergilerde Nasıl Yayın Yapılır? Semineri 24 Mayıs’ta yapıldı.

Devamı

‘İç Denetim Zirvesi’ Marmara Üniversitesi Denetim Kulübü Tarafından Gerçekleştirildi

 • 14 May 2019

Etkinlik Marmara Üniversitesi Denetim Kulübü Başkanı Turan Yaşar’ın açılış konuşmasıyla başladı. Yaşar, konuşmasında kulübün misyonu, vizyonu ve bir sene içerisinde gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerden bahsetti. Marmara Üniversitesi Denetim Kulübü Danışman Hocası ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuran Cömert konuşmasında katılımcılara Denetim Kulübü’nün ve İşletme Fakültesi’nin tarihine dair önemli bilgiler aktarırken aynı zamanda İç Denetim mesleğinin günümüzdeki yeri ve önemi konulu bir sunum gerçekleştirdi. “Yönetimin Güvencesi İç Denetim” başlıklı oturum Marmara Üniversitesi İç Denetim Başkanı Dr. Cem Çetin’in moderatörlüğünde gerçekleşti. Bu oturumda Kamu sektöründeki meslek Profesyonelleri Mehmet Bülbül, Mehmet Ali Kaya ve Bahadır Topal konuşmacılar arasındaydı. Kamuda İç Denetimin rolü ve kapsamı, Kamuda İç Denetçi olabilmek için kariyer basamakları gibi konular konuşularak oturum tamamlandı. İkinci oturum ise TİDE Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Kemal Tapkan moderatörlüğünde devam etti. Konuşmacılar arasında Ersin Emir, Arzu Pişkinoğlu ve Gökhan Polat gibi meslek hayatında başarılı isimler vardı. EY Danışmanlık Hizmetleri Kıdemli Müdürü Gökhan Polat askerlikten İç Denetime uzanan kariyer yolculuğunu anlattı. Zorlu Holding A.Ş İç Kontrol Genel Müdürü Arzu Pişkinoğlu ise özel sektörde İç Denetimin önemini ve kendi kariyer yolculuğunu katılımcılarla paylaştı. QNB Finansbank Teftiş Kurulu Başkanı Sn. Ersin Emir ise bankacılıkta İç Denetimin işleyişi ve önemi konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Aynı zamanda konuşmacıların tümü öğrenciler için özel sektörde İç Denetim alanında ki kariyer fırsatlarından bahsederek öğrencilerin bu alanda ki farkındalığını arttırdılar.

Devamı