İşletme Fakültesi

İşletme Fakültesi

Emekliye Ayrılan İdari Personelimiz

İşletme Fakültemizin kurulduğu 23 Mart 2012 tarihinden bu yana emekliye ayrılan İdari Personelimiz, emeklilik tarihlerine göre (en son emekliye ayrılan en üste gelecek şekilde) aşağıda belirtilmiştir.


Fakültemiz Öğrenci İşleri Bürosunda görev yapan Sn. Neşe TAŞCI, 16 Eylül 2017 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakültemiz Santralinde görev yapan Sn. H.Edip FENERCİOĞLU, 1 Ağustos 2017 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakültemiz Evrak Kayıt Bürosunda görev yapan Sn. Esin ÖZTÜRK, 1 Ağustos 2017 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakültemiz Öğrenci İşleri Bürosunda görev yapan Sn. Arzu KUYUMCU, 16 Mart 2017 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakültemiz Mali İşler Bürosunda görev yapan Sn. Mehmet ORAL, 01 Ocak 2017 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakültemiz Dekanlık Sekreteryasında görev yapan Sn. Şerife ŞENTÜRK, 16 Kasım 2015 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakültemiz Öğrenci İşleri Bürosunda görev yapan Sn. Suphiye MERMER, 12 Şubat 2015 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakülte Sekreterimiz Sn. Sare Sevgi ATASEVER, 16 Temmuz 2013 tarihinde Fakültemizden emekliye ayrılmıştır. Değerli personelimize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Bu sayfa İşletme Fakültesi tarafından en son 27.10.2017 00:53:23 tarihinde güncellenmiştir.