Emekliye Ayrılan Akademisyenlerimiz

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin kapatılarak Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi adı altında yeniden yapılandığımız 23 Mart 2012 tarihinden bu yana emekliye ayrılan Akademik Personelimiz, emeklilik tarihlerine göre (en son emekliye ayrılan en üste gelecek şekilde) aşağıda belirtilmiştir.


İşletme Bölümümüz, İnsan Kaynaları Yönetimi Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. R.Şadican SARUHAN, 16 Ocak 2022 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. İsmail Hakkı ARMUTLULU, 1 Şubat 2021 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Mehmet ÖZKAN, 3 Temmuz 2020 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. İnci ARTAN, 25 Mart 2020 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Pazarlama Anabilim Dalı (İngilizce İşletme Lisans Programı) Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. A.Müge YALÇIN, 17 Şubat 2020 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı (Almanca İşletme Lisans Programı) Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Hüseyin Serhat KUTLAN, 16 Ocak 2020 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Pazarlama Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Sahavet GÜRDAL, 2 Ocak 2020 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı (Almanca İşletme Lisans Programı) Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Emin Sadi Haluk SUMER, 11 Ağustos 2019 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden, Prof. Dr. Sedefhan OĞUZ, 18 Ekim 2018 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Üniversitemiz Önceki Dönem Rektörü ve İşletme Bölümümüz, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. M. Emin ARAT, 16 Ağustos 2018 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca üniversitemize, fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden, Prof. Dr. Aslı YÜKSEL MERMOD, 16 Mayıs 2018 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Üretim Yönetimi Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Oygur YAMAK, 08 Nisan 2018 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden, İngilizce Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Rauf NİŞEL, 16 Ocak 2018 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden, İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Canan ÇETİN, 16 Ocak 2018 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden, İngilizce Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cemal İBİŞ, 24 Nisan 2017 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Binali DOĞAN, 01 Şubat 2017 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Nevin DENİZ, 16 Ocak 2017 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Necdet ŞENSOY, 2016 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden, İnsan Kaynakları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İbrahim ANIL, 12 Kasım 2016 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Uğur YOZGAT, 01 Kasım 2016 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Nurgül CHAMBERS, 22 Ağustos 2016 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Fakültemiz Kurucu Dekanı ve İşletme Bölümümüz, Pazarlama Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. A. Ercan GEGEZ, 2 Şubat 2016 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Dekanımız ve Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Rukiye Ceyda ÜVEZ, 06 Şubat 2015 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Handan KEPİR SİNANGİL, 12 Aralık 2014 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Melek BİRSEL, 14 Kasım 2014 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

Almanca İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Üner DAĞ, 14 Ekim 2014 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Mina ÖZEVREN, 7 Ağustos 2014 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. F. Zeynep BİLGİN, 2 Mart 2013 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Mehtap KÖKTÜRK, 16 Ocak 2013 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ayşe Ümit GÖKDENİZ, 17 Aralık 2012 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İngilizce İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Osman GÜRBÜZ, 20 Kasım 2012 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.

İşletme Bölümümüz Öğretim Üyelerinden, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Osman ALTUĞ, 16 Nisan 2012 tarihinde emekli olmuştur. Değerli Öğretim Üyemize; üniversitemiz bünyesinde görev yaptığı süre boyunca fakültemize ve öğrencilerimize sağladığı değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, emeklilik sonrası yaşamında sağlık ve mutluluk dolu nice seneler temenni ederiz.


Bu sayfa İşletme Fakültesi tarafından en son 31.03.2022 18:22:04 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM