Burs Olanakları

Fakültemiz öğrencilerinin yararlanabilecekleri güncel burs olanakları hakkında detaylı bilgiye Rektörlüğümüze bağlı Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nın ilgili sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Vehbi Koç Vakfı tarafından Üniversitemiz İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler ve Atatürk Eğitim Fakültesi öğrencilerine burs verilecektir. Burs başvuruları 13 Eylül 2021 - 15 Ekim 2021 tarihleri arasında https://www.vkv.org.tr/ adresinde yapılacaktır.

 

ELELE Sağlık Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı; fakülte, enstitü,  konservatuar veya yüksekokullarda lisans veya lisansüstü, öğrenimi gören başarılı fakat maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere ESEV Yurtiçi Burs Yönetmeliği doğrultusunda ilgili öğretim yılının Ekim-Haziran aylarını kapsayacak şekilde 9 ay süre ile karşılıksız burs desteği sağlamaktadır.

Başvurular, 20 Eylül 2021 Pazartesi gününe kadar https://esev.org.tr/tr-TR/burslar-ve-yardim web sitesinden başvuru formu doldurularak burs başvurusu yapılacaktır

Sabancı Vakfı Bursları başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere verilmekte olup, geri ödeme ve hizmet yükümlülüğü getirmez. Burslar, Ekim-Haziran arasında 9 ay süresince öğrencinin banka hesabına havale edilir.

Ayrıntılı Bilgi İçin


Bu sayfa İşletme Fakültesi tarafından en son 24.09.2021 08:16:48 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM