Hoş geldiniz!

 

2016 LYS tercih yerleştirme sonuçları açıklandı. Fakültemizi tercih eden ve programlarımıza yerleşen siz değerli öğrencilerimizi tebrik ediyor, Marmara İşletme'ye hoş geldiniz diyoruz.

Marmara İşletme

 Bilgiden pratiğe, asırlık tecrübe...


 Marmara İşletmeMarmara İşletme

 

Fakültemize yeni kayıt olacak öğrencilerimiz, kayıt süreci hakkında detaylı bilgiyi, Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığınca hazırlanan "MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZUNDAN" edinebilirsiniz.

 

İşletme Yönetimi (İngilizce) (UOLP-UNCW) programımız haricinde diğer tüm programlarımızı kazanan öğrencilerimiz kayıt işlemlerinizi E-Devlet uygulaması ile de yapabilirsiniz. E-Devlet uygulaması öğrencilerin Üniversiteye gelmeden internet üzerinden kayıt yaptırmalarına imkan sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile yeni kayıt olacak öğrencilerimiz sıra beklemeden ve herhangi bir belge teslimi yapmadan kayıt işlemlerini bulundukları yerden yapabilirler. Bu uygulama kayıtlanma sürecini kolaylaştıracağından öğrencilerin kayıt işlemlerini E-Devlet üzerinden yapmaları önerilir.

HIZLI ERİŞİM