Hoş geldiniz!

 

2017 LYS tercih yerleştirme sonuçları açıklandı. Fakültemizi tercih eden ve programlarımıza yerleşen siz değerli öğrencilerimizi tebrik ediyor, Marmara İşletme'ye hoş geldiniz diyoruz.

Marmara İşletme

 Bilgiden pratiğe, asırlık tecrübe...


 Marmara İşletmeMarmara İşletme

 

Fakültemize yeni kayıt olacak öğrencilerimiz, kayıt süreci hakkında detaylı bilgiyi, Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığınca hazırlanan "MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZUNDAN" edinebilirsiniz.

 

İşletme Yönetimi (İngilizce) (UOLP-UNCW) Lisans programımız haricinde diğer tüm programlarımızı kazanan öğrencilerimiz kayıt işlemlerinizi 11-16 Ağustos 2017 tarihleri arasında E-Devlet uygulaması ile yapabilirsiniz. E-Devlet uygulaması öğrencilerin Üniversiteye gelmeden internet üzerinden kayıt yaptırmalarına imkan sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile yeni kayıt olacak öğrencilerimiz sıra beklemeden ve herhangi bir belge teslimi yapmadan kayıt işlemlerini bulundukları yerden yapabilirler. Bu uygulama kayıtlanma sürecini kolaylaştıracağından öğrencilerin kayıt işlemlerini E-Devlet üzerinden yapmaları önerilir. E-Devlet üzerinden kayıt yaptırmayan veya yaptıramayan öğrencilerimiz 17 Ağustos 2017 tarihinde Üniversitemiz Göztepe Yerleşkesinde şahsen kayıt yaptırabilirler. Kaydını E-Devlet üzerinden yapan öğrencilerimizin 17 Ağustos 2017 tarihinde üniversiteye gelerek şahsen kayıt yaptırmasına gerek yoktur.

 

HIZLI ERİŞİM