Hoş Geldiniz...

 

2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçları açıklandı. Fakültemizi tercih eden ve lisans programlarımıza yerleşen siz değerli öğrencilerimizi tebrik ediyor, Marmara İşletme'ye hoş geldiniz diyoruz.

Marmara İşletme

 Marmara İşletme

 

Kazanan öğrencilerimiz kayıt işlemlerinizi 29 Ağustos- 2 Eylül 2020 tarihleri arasında E-Devlet uygulaması ile yapabilirsiniz. E-Devlet uygulaması öğrencilerin Üniversiteye gelmeden internet üzerinden kayıt yaptırmalarına imkan sağlayan bir uygulamadır.

 

Bu uygulama ile yeni kayıt olacak öğrencilerimiz sıra beklemeden ve herhangi bir belge teslimi yapmadan kayıt işlemlerini bulundukları yerden yapabilirler. Bu uygulama kayıtlanma sürecini kolaylaştıracağından öğrencilerin kayıt işlemlerini E-Devlet üzerinden yapmaları önerilir.

 

E-Devlet üzerinden kayıt yaptırmayan veya yaptıramayan öğrencilerimiz 03 Eylül-04 Eylül 2020 tarihleri arasında Üniversitemiz Göztepe Yerleşkesinde Fakültemize şahsen gelerek kayıt yaptırabilirler.

Kaydını E-Devlet üzerinden yapan öğrencilerimizin üniversiteye gelerek kayıt yaptırmasına gerek yoktur.

 


 

Bize sormak istediğiniz bir soru mu var? Lütfen önce sıkça sorulan sorular (SSS) sayfamızı okuyunuz. Sorunuza yanıt bulamazsanız aşağıdaki hesaplardan bize ulaşabilirsiniz.

 


 

Kurumsal web sitemiz: http://isletme.marmara.edu.tr

 

Resmi sosyal medya hesaplarımız:

 

Facebook hesabımız: Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi (@muisletmefakultesi)

 

Instagram hesabımız: @marmaraisletme

 

Twitter hesabımız: @MarmaraIsletme

 

Fakültemizi kazanan yeni öğrencilerimizi, Fakültemizin resmi hesaplarını takip etmeye davet ediyoruz.

 

 

 

 

HIZLI ERİŞİM